Ülker Çocuklar İçin Futbol

Öncelikle buradaki çocuklara ve bana karşı baba sevgisiyle yaklaşan TFF Koordinatörü Mehmet hocamıza samimiyetinden, bütün emeklerinden dolayı çook teşekkür ediyorum. Onun için ne yazsam az gelir sizi çok sevdik hocam :)

Kampın ilk üç günü satranç eğitimlerimiz vardı ve kızlar “Ülkü abla ben girmek istemiyorum çok sıkılırım, satranç sevmiyorum” diyorlardı ama Savaş hocamızın verdiği eğitimlerle her biri  satrancı çok sevdi, kendilerini geliştirdiler. Hatta 4. gün “Bugün satranç yok mu? Nasıl yok ? Keşke olsaydı” diyerek satranca artan ilgilerini belli ettiler. Satrancı çocuklara sevdirebildiği için ve bize karşı olan içtenliğinden dolayı Savaş hocaya teşekkür ediyorum.

Futbol eğitimlerini veren Kezban hocaya, Yeliz hocaya , Selma hocaya ve Neşet hocaya da çocuklara karşı sabırları, her birine karşı özel ilgi gösterdikleri ve gerçekten çok iyi birer eğitimci oldukları için emeklerinize sağlık diyorum ve onlara da çok teşekkür ediyorum.

Evet, sıra geldi kampımızın en neşeli hocalarından biri olan Ayla hocamıza. Neşe kaynağı bir insan ve onu böyle bir ortamda tanıyabilme şansı yakalayabildiğimiz için hepimiz çok şanslıyız. Yaratıcı drama derslerinde çocuklara çok şey öğretti. Derslerin çok verimli geçmesini sağladı. Sadece çocuklara değil bize de kattığı her şey için çok teşekkür ederiz.

Bir de doktorumuz var. En ufak sakatlanmalarda çocukların yardımına koştu. Sadece çocukların değil bizim de sağlıkla ilgili her türlü problemimizle ilgilendi. Ona da çok teşekkür ediyorum.

Psikolojik danışmanımız canımız Gülsün hocamız. Hepimiz biliyoruz ki kız çocukları daha narin, daha duygusal. İşte tam bu noktada Gülsün hocam bütün deneyimleriyle bize yardımcı oldu. Çocukların her türlü problemiyle birebir ilgilendi. Hocam sizi de çok seviyoruz, her şey için çok teşekkürler.

Sıra geldi miniklerin ve bizim “Ülker Abisine” yani Fevzi hocaya. Ona da çok teşekkür ediyorum. Yemeklerde, ara öğünlerde ve normal zamanlarda burada hepimize Ülker’in ürünlerini çok güzel bir şekilde ikram ettiği için.

Bir de fotoğrafçımız Derya var. Çocukların en güzel karelerini yakaladığı için ona da teşekkür ediyoruz.

Son olarak da minik yıldızların hepsine çok teşekkür ediyorum. Benim buraya hemen alışmamı sağladılar ve çok eğlenceli anlar yaşadık, hiç sorun çıkarmadılar. Onların hepsini çok seviyorum. Yanaklarına buradan kocaman öpücük konduruyorum :)

Biz çok güzel bir ekip olduk ve herbirimizin burada çok güzel zaman geçirdiğine, mutlu anlar yaşadığına eminim. Böyle bir projede yer almamı sağladığı için Toplum Gönüllüleri Vakfı’na ve Ülker’e sonsuz teşekkürler :)

 

Ülkü Can

Yozgat Futbol Köyü Gönüllü Ablası

Yorum ( 0 )