Ülker Çocuklar İçin Futbol

Türkiye Futbol Federasyonu ile Ülker’in düzenlediği Futbol Köyleri Projesi’nin son ayağı olan Elit Futbol Köyü’nün ikinci etabı başladı.

Kuşadası’nda devam eden kampın ikinci etabında erkekler bir hafta süreyle teknik test uygulamalarına tabi tutulacak ve ileri seviye futbol eğitimi alacak. Kampın sonunda ise hazırlık karşılaşmaları oynanacak.

Elit Futbol Erkek Köyü’nün ilk gününde toplantı odasında bir araya gelen oyuncular oldukça heyecanlıydı. TFF Futbol Gelişim Direktörlüğü Yatay Gelişim Müdürü Sertan Kırağası’nın sunumu ile başlayan tanışma toplantısında, kamp süresince görev yapacak antrenörler tek tek kendilerini tanıttı ve çocuklara başarılar diledi. Kamp süresince dikkat edilmesi gereken kuralların konuşulduğu toplantının ardından oyuncular dinlenmek için odalarına çekildi.

Yaz aylarında düzenlenen futbol köylerinden seçilen geleceğin yıldızları için önemli bir hafta başlıyor. Artık önlerinde, kendilerini göstermek için büyük bir şans var. Güzel oyunun inceliklerini öğrenme vakti geldi!